KONST / Litografier / Mapp 12968500
nr 1296 8500
Mapp
Janus Jahn, "Homeros Odysséen". Med text och träsnitt (8st). Signerad, numrerad 7/25, daterad 1952. Bladets mått: 43x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:27:59
100 kr
150 kr